13 května 2014

Brněnský majáles 2014!

 Ahoj! 

Nevydržela jsem počkat až do 20.května, kdy budu mít konečně po ústních, proto vám aspoň jeden článek musím přidat už teď.
Minulou středu jsem byla v Brně na majálesu, a i když počasí moc nepřálo, bylo to skvělý! Moc se mi líbil nový systém s náramky a taky že všude bylo dostatek záchodů, skvěle poskládaných stánků s jídlem , stánků s pitím a tak dále, nikde žádný dlouhý fronty, prostě super. Štve mě, že jsem nestihla ty atrakce co tam měly jednotlivý univerzity nachystaný, do Brna jsme dorazily až kolem půl čtvrté, a když pršelo, tak jsme přímo na majáles vyrazily až později. I tak ale skupiny byly super, nejvíce jsem se těšila na Mandrage, Ine Kafe a Chinasky. Ani jedni mě nezklamali, i když z toho Ine Kafe jsem moc neměla, protože zrovna v tu dobu se mi v tom obrovským davu ztratila kamarádka, a jak naschvál nějak blbnul signál, takže jsme se asi hodinu hledaly a naštěstí našly.
Na památku jsme se nechali vyfotit, a já pak dostala na ochvutnávku jedno ovocný pivo, i když pivo nesnáším, v tomhle nešlo vůbec cítit a tak mi chutnalo.

Zítra mě čeká krajské kolo SOČ,  kde budu prezentovat tu moji bytovku, tentokrát už v konečné opravené verzi, tak na mě myslete!:)
Jinak už 20.5. mě čekají ústní a já si přeju ať už je to zamnou, protože mě čekají tak úžasný věci, o kterých vám řeknu až jindy. Každopádně se mi pořád nedaří se k tomu učení nějak donutit, pořád si říkám, že vlastně minimálně půlku stejně umím, ale i tak, musím si to zopáknout, jenže donutit se k tomu, to je opravdu hrůza!

A ještě něco, dnes jsem asi hodinu strávila v knihkupectví a rozhodovala se, kterou knížku si vyberu za vyhrané poukázky. Nakonec jsem přeci jen jednu vybrala, ale na ty ostatní se chystám co nejdřív, protože v červnu chci přečíst všechno co jsem doteď odkládala.
 Jak posílit svou odolnost a vnitřní sílu - Cesta k úspěchu a spokojenosti
A co vy? Byl někdo taky na Majálesu? Jak se vám líbil? A co vy maturanti? Jste na tom taky tak hrozně jako já? :D

3 komentáře:

 1. Skvely blog cudujem sa ze som na teba narazila az teraz! Si neskutocne krasna robis modeling? :) kazdopadne urcite sledujem a ak by si mala zaujem mrkni aj k nam na give away myslim ze ta zaujme :)

  OdpovědětVymazat
 2. thank you for sharing this that's fantastic!
  love this post
  and wanna be your new friend ,can i ?
  wish to share everything in the future,
  love you,dear

  http://me-poppy.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. thank you for sharing this that's fantastic!
  love this post
  and wanna be your new friend ,can i ?
  wish to share everything in the future,
  love you,dear

  http://me-poppy.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář:)